Warning: Creating default object from empty value in /home/degnus/domains/poilsispajuryje.com/public_html/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394

Warning: Creating default object from empty value in /home/degnus/domains/poilsispajuryje.com/public_html/components/com_sh404sef/shInit.php on line 57
Saulės vila - svečių namai Palangoje
Palanga arrow Svečių namai arrow Svečių namai ''Saulės vila''

Svečių namai ''Saulės vila''

Svečių namai ''Saulės vila''

Aprašymas

Kviečiame Jus su šeima, draugais puikiai praleisti atostogas ar savaitgalį pajūryje, svečių namuose „Saulės vila“, įsikūrusiuose Kunigiškėse - ramiame, atokiame nuo miesto šurmulio Palangos rajone.

Svečių namuose "Saulės vila" ir vasarą, ir žiemą Jūsų laukia šilti, erdvūs, jaukūs kambariai ir apartamentai su šildomomis grindimis, visais patogumais, TV, bevieliu internetu. Terasos su saulės gultais. Vanduo, kuriuo prausitės ir vartosite maistui - puikios kokybės,papildomai filtruotas.

Jūsų maloniam poilsiui - sauna, mini baseinas, stalo tenisas, badmintonas, petankė;  kieme - kelios pavėsinės, lauko grilis, barbekiu kepsninė, ugniakuras sriubai virti.

Uždarame vilos kieme - erdvi aikštelė Jūsų automobiliams.

Prie pat vilos - gražus pušynas su pasivaikščiojimo takeliais, vedančiais link jūros, kurios ošimas girdisi svečių namų kieme ir kambarių balkonuose. Iki paplūdimio - tik 3 minutės pėsčiomis (apie 150 m).

Šalia "Saulės vilos" gausu pramogų: dviračių takas, kuriuo mūsų išnuomotais dviračiais galėsite keliauti link Palangos centro ar į Šventąją; už 150 metrų - teniso kortai, krepšinio aikštelė.

Nuo Kunigiškių iki Palangos centro važiuoja maršrutiniai taksi. Norinčius nuvešime ir parvešime iš miesto centro, kavinės, restorano VIP automobiliais (paslauga kainuoja papildomai).

Už 400 m nuo "Saulės vilos" yra kavinė, kurioje tiekiamas nebrangus naminis maistas. Pirmo būtinumo prekėms įsigyti, netoli vilos (už 100 ir 200 m) yra parduotuvėlės. Beje, iš anksto sutarus, kartu su šeimininkais galima nuvykti apsipirkti į Palangos parduotuves, turgų.

Mėgstantiems privatumą, siūlome visos (arba dalies) vilos nuomą kartu su pirtimi, baseinu ir dideliu kiemu. Visos vilos nuomos kaina - sutartinė.

Ilgalaikė kambarių, apartamentų, dalies vilos nuoma

Siūlome ilgalaikę kambarių, apartamentų arba dalies vilos nuomą žmonėms, atvykusiems į Palangą ilgesniam laikui: komandiruotėms, verslo vizitams, laikinam darbui pajūryje. Laukiame svečių ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Europos sąjungos, Rusijos, Ukrainos ir kitų šalių. Šeimininkai laisvai šneka anglų, rusų kalbomis.

Kambariai ir apartamentai puikiai tinka apsistoti ilgesniam laikui: kambariuose yra visi patogumai, drabužinės spintos, bevielis internetas,TV; yra galimybė patiems ruoštis valgį, uždaras kiemas automobiliui, name įrengta apsaugos sistema.

Išsinuomoję apartamentus, kuriuose patogiai gali gyventi 4-6 asmenys, turėsite atskirą virtuvę su visa reikalinga įranga, atskirą įėjimą iš kiemo.

Ilgalaikės nuomos kainos sutartinės

Trumpalaikė  kambarių, apartamentų, dalies vilos nuoma

Galima ir trumpalaikė nuoma. Priimsime ir porelę, nusiteikusią romantiškai praleisti savaitgalį,  ir didelę šeimą, ieškančią patogių apartamentų ilgoms atostogoms.

Detali informacija

Adresas: Uzkanaves g.60, Palanga
Telefonas: +370 631 65353; 
El-paštas: saulesvila@zebra.lt
Kambarių sk.: 7
Vietų sk.: 20
Svetainė: www.saulesvila.lt
Iki jūros: 300 m.
Kaina: 60 - 100 Lt.
Dirbame: visus metus!

Patogumai: Automobilių stovėjimo aikštelė, bevielis internetas, dušas, wc, tv kambariuose, kabelinė / satelitinė tv, sauna, mini baseinas, stalo tenisas, badmintonas, pavėsinės lauke, lauko grilis

Vieta

Užklausa

 
 
 
 
  
 
 
Paskutinis atnaujinimas: Sekmadienis, 29 kovo 2020 21:36