Warning: Creating default object from empty value in /home/degnus/domains/poilsispajuryje.com/public_html/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394

Warning: Creating default object from empty value in /home/degnus/domains/poilsispajuryje.com/public_html/components/com_sh404sef/shInit.php on line 57
Apartamentai Preiloje Vila Preiloja

Vila Preiloja

Vila Preiloja

Aprašymas

Apartamentai "Vila Preiloja" yra įsikūrę Preilos gyvenvietėje, ant  marių kranto. Čia Jus visados gaubs ramybė, jaukumas, šiluma, o pro langus atsivers puikus Kuršių marių vaizdas. Preila - vieta, seniai pamėgta romantikų, poilsiautojų ir žvejų, kur galima pailsėti ne tik su draugais, bet ir kartu su  šeima. Tai nuostabus gamtos kampelis, kurį verta  aplankyti ne vieną kartą.

"Vila Preiloja" supa privati žalioji teritorija,  apsodinta įvairiomis aplinką puošiančiomis gėlėmis, dekoratyviniais medeliais, vijokliais. Tai puiki vieta pasivaikščiojimui  naktį, šviečiant  mėnulio šviesai. Šalia vilos yra mediniai lauko stalai, grilinės, kad poilsiautojai galėtų  pailsėti, papietauti ar paprasčiausiai išsikepti  mėgstamą valgį, klausydamiesi vandens mūšos ir gėrėdamiesi vaizdu.
Apartamentai "Vila Preiloja" yra išsidėstę per du aukštus. Pirmame aukšte- didžiulė svetainė kartu su virtuvėle, o antrame - įrengtas miegamasis.Čia vyrauja modernus stilius su išsaugotais autentiškais kuršių marių interjero akcentais. Vilos kambariuose yra jaukus, paslaptingas apšvietimas, švelnios pastelinės spalvos, mediniai baldai, visa buitinė technika, WC, dušas, spintos, o atvėsus orams poilsiautojams siūlome pasėdėti prie židinio.

Detali informacija

Adresas: Preilos g.17-1, Neringa
Telefonas: +370 620 88443; 
El-paštas: preila@vilapreiloja.lt
Kambarių sk.: 4
Vietų sk.: 16
Svetainė: www.vilapreiloja.lt
Iki jūros: 2200 m.
Kaina: 150 - 400 Lt.
Dirbame: visus metus!

Patogumai: Bevielis internetas, dušas, wc, tv kambariuose, kabelinė / satelitinė tv, vila ant kuršių marių kranto

Vieta

Užklausa

 
 
 
 
  
 
 
Paskutinis atnaujinimas: Antradienis, 26 sausio 2021 16:04