Warning: Creating default object from empty value in /home/degnus/domains/poilsispajuryje.com/public_html/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394

Warning: Creating default object from empty value in /home/degnus/domains/poilsispajuryje.com/public_html/components/com_sh404sef/shInit.php on line 57
Zunda - poilsio namai Palangoje
Palanga arrow Poilsio namai arrow Poilsio namai ''Zunda''

Poilsio namai ''Zunda''

Poilsio namai ''Zunda''

Aprašymas

Poilsio namai „ZUNDA“

Palanga, Vytauto g. 150/ Bangų g. 2

Kurortinės Palangos pagrindinėje Vytauto gatvėje pažymėti 150 numeriu laukia poilsiautojų keturių aukštų poilsio namai „Zunda“. Poilsio namai įsikūrę ramioje, nuo triukšmo apsisaugojusioje Palangos dalyje. Paėjėjus apie 1 km Žvejų gatve išeisite prie Palangos gelbėjimo stoties, kur džiugins palangiškių ir Palangos svečių pamėgtas paplūdimys. Na o jei norisi muzikos, restoranų ir atrakcijų – iki Basanavičiaus gatvės tik 1.2 kilometro.

Poilsio namai vienu metu gali priimti iki 140 svečių vienu metu. Siūlomi net 8 skirtingų tipų kambariai skirtingomis kainomis. Nuo paprasčiausių su bendrais patogumais iki gerai įrengtų su visais patogumais. Poilsio namuose yra 2-3-4 vietų kambariai. Beveik visi su balkonais. Yra atskira patalpa su židiniu, kurioje galima organizuoti jaukius pobūvius ar nedideles konferencijas.
Poilsio namai „Zunda“ pasiruošę priimti svečius šiltuoju metų laiku. Laukiame ir poilsiautojų grupių, kolektyvų
Daugiau informacijos apie sąlygas suteiks poilsio namų „Zunda“ administratorė Rasa tel.: 8~460 52263; el. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ; mobilus tel.: 8~616 57738.
Kelialapius galima įsigyti: internetu, poilsio namuose, centrinėje būstinėje Vilniuje Geležinio Vilko g. 12-118. Apmokėti galima pavedimu, sumokėti bankų skyriuose, paštuose arba grynaisiais.

Detali informacija

Adresas: Vytauto g.150/Bangų g.2, Palanga
Telefonas: +370 616 57738; 
El-paštas: zunda@vaikupoilsis.com
Kambarių sk.: 52
Vietų sk.: 137
Svetainė: www.vaikupoilsis.com
Iki jūros: 940 m
Kaina: 40 - 130 Lt.
Dirbame: tik sezono metu

Vieta

Užklausa

 
 
 
 
  
 
 
Paskutinis atnaujinimas: Sekmadienis, 28 vasario 2021 22:08