Warning: Creating default object from empty value in /home/degnus/domains/poilsispajuryje.com/public_html/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394

Warning: Creating default object from empty value in /home/degnus/domains/poilsispajuryje.com/public_html/components/com_sh404sef/shInit.php on line 57
Viešbutis Magnisima | Viešbučiai Klaipėdoje
Klaipėda arrow Viešbučiai arrow Viešbutis ''Magnisima''

Viešbutis ''Magnisima''

Viešbutis ''Magnisima''

Aprašymas

MAGNISIMA – tai klasikinio interjero, modernus ir technologiškai pažangus viešbutis, siūlantis savo klientams aukštą aptarnavimo kokybę bei prieinamą kainą. Šiuo metu tai naujausias viešbutis mieste, po rekonstrukcijos atidarytas 2005 metų pavasarį. Viešbutis įsikūręs Klaipėdos centre, netoli vienos svarbiausių miestelėnams – Lietuvininkų aikštės.

Greta esančioje H. Manto gatvėje, pagrįstai vadinamoje klaipėdiečių pasididžiavimu, gausu modernių parduotuvių, tenkinančių ir reikliausius pirkėjus, taip pat kavinių, pramogų klubų.

Rekonstruojant viešbutį rūpintasi, kad jis idealiai tiktų tiek verslo klasės svečiams, tiek turistams, keliaujantiems vieniems, šeimomis ar grupėmis. Viešbučio interjeras su originaliomis detalėmis – persiškais kilimais ir autentiškų sienų fragmentais – sukuria ramybės ir prabangos oazę.

Mūsų miestas šliejasi prie Kuršių nerijos pusiasalio, garsėjančio ne tik unikaliu, žmogaus rankomis supiltu apsauginiu kopagūbriu, bet ir puikiais Mėlynosios vėliavos paplūdimiais. MAGNISIMA visai šalia, tik 20 min. užtrukę grožėsitės nemariomis Baltijos jūros bangomis ir balto smėlio paplūdimiu.

Mes tikimės, kad aukšta paslaugų kokybė, pažangios technologijos, lanksti nuolaidų sistema bei viešnagės metu supantis dėmesys paskatins Jus sugrįžti ar parekomenduoti pasisvečiuoti mūsų viešbutyje Jūsų draugams bei pažįstamiems.

Detali informacija

Adresas: J.Janonio g. 11, Klaipėda
Telefonas: +370 463 10901; +370 615 13046
El-paštas: info@magnisima.lt
Kambarių sk.: 17
Svetainė: www.magnisima.lt
Iki jūros: 2700 m.
Kaina: 120 - 500 Lt.
Kaina (&euro): 35 - 145 €
Dirbame: visus metus!

Patogumai: Atsiskaitymas banko kortelėmis, automobilių stovėjimo aikštelė, maitinimas, pirtis, dušas, wc, tv kambariuose, kabelinė / satelitinė tv

Vieta

Užklausa

 
 
 
 
  
 
 
Paskutinis atnaujinimas: Ketvirtadienis, 21 sausio 2021 11:03